Debata „Ursus Północny – perspektywy rozwoju”

15 marca odbyła się kolejna debata z mieszkańcami Ursusa. Zarząd SO w Ursusie ponownie zaprosił mieszkańców do rozważań na temat północnej części dzielnicy: „Ursus Północny – perspektywy rozwoju”. Dziękujemy mieszkańcom za liczne przybycie, a przede wszystkim za aktywny udział w debacie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy uzyskali odpowiedzi  na nurtujące ich pytania. Tradycyjnie nie zabrakło pytań związanych z inwestycjami, m.in.: z planami dotyczącymi lokalizacji nowego bazarku, budowy dróg dojazdowych do wiaduktu, organizacji ruchu na ul. Zagłoby.  Obecnych interesowały sprawy, na które dzielnica nie ma bezpośredniego wpływu: remont linii średnicowej czy wyburzanie hal na terenie po dawnych ZPC Ursus. Nie mogło zabraknąć pytań związanych z oświatą.
W debacie wzięli udział zaproszeni goście, zastępcy burmistrza, panowie Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik oraz radni SOwU wraz z Przewodniczącym Rady Dzielnicy dr Henrykiem Linowskim.

Kolejne spotkanie z mieszkańcami już 26 kwietnia o godzinie 19.00 tym razem w południowej części Ursusa, w Bibliotece Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 27A. Zapraszamy już dzisiaj!

Zarząd SOwU

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, SO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.