Formularz kontaktowy

emailSzanowni Państwo,
z uwagi na informacje o braku możliwości skontaktowania się ze Stowarzyszeniem Obywatelskim w Ursusie zapewniam, że każda wiadomość e-mail (od mieszkańców/mediów), która trafiła na adres administrator@soursus.pl lub gazeta@soursus.pl została skierowana do właściwych osób. Jako administrator ponoszę odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej oraz poczty elektronicznej. Ewentualne trudności w działaniu ww. usług wynikały np. z technicznej migracji usług hostingowych na inne serwery. Serdecznie za to przepraszamy.

Na stronie Stowarzyszenia Obywatelskiego mieszkańcy – w tym również członkowie – mogą znaleźć kontakt do radnych, którzy w kadencji 2010-2014 pełnią tę funkcję. Podane adresy email są oficjalnymi adresami wszystkich radnych i znajdują się na oficjalnej stronie Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy [link]. Link do strony Urzędu również znajduje się na stronie soursus.pl. Odnośniki stanowią podstawę funkcjonowania internetu, szczególnie stron internetowych, a umieszczenie linku do strony Urzędu i adresów poczty elektronicznej radnych – ogólnie dostępnych – nie narusza prawa i odbywa się bezpłatnie [link].

Udostępnienie oficjalnych adresów e-mail miało na celu ułatwienie kontaktu z radnym lub jednym z burmistrzów – link na stronie soursus.pl przekierowuje do strony Zarządu Dzielnicy. Jeżeli jednak podane adresy nadawca wykorzystałby do przesyłania prywatnych wiadomości, zgodnie z netykietą do dalszej korespondencji adresat: radny, burmistrz wykorzystałby konto prywatne – to powszechnie przyjęta i obowiązująca zasada.

Na stronie soursus.pl podany został również numer telefonu do Zespołu Obsługi Rady. To wygodny sposób kontaktu dla tych, którzy preferują rozmowę. Wielu mieszkańców prosi właśnie o kontakt telefoniczny. Radni otrzymując taką informację korzystali z prywatnych numerów telefonów, aby skontaktować się z mieszkańcem.

Wszyscy mieszkańcy, którzy preferują kontakt osobisty mają również możliwość spotkania się z radnymi podczas pełnienia dyżuru. Informacje o miejscu i dacie pełnienia dyżuru przez radnego Stowarzyszenia Obywatelskiego na bieżąco umieszczane były w linku http://soursus.pl/radni/dyzury-radnych.

Na stronie umieszczane były również informacje o spotkaniach członków i sympatyków Stowarzyszenia Obywatelskiego. Każdy mieszkaniec, który był zainteresowany działalnością Stowarzyszenia mógł skorzystać z zaproszenia umieszczonego na stronie i uczestniczyć w spotkaniu.

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić mieszkańcom kontakt z lokalnym stowarzyszeniem został przygotowany formularz kontaktowy oraz kolejny adres e-mail. Obie te formy kontaktu znajdują się na stronie http://soursus.pl/kontakt

Mam szczerą nadzieję, że mieszkańcy i ci, którzy chcieli skontaktować się z członkami Stowarzyszenia Obywatelskiego w Ursusie, radnymi lub burmistrzem nie napotkali problemów i znaleźli najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu. Zachęcam do korzystania z zaproponowanych rozwiązań i oczywiście proszę o przesyłanie propozycji, które pomogą zapewnić jeszcze lepszy kontakt i współpracę z wszystkimi mieszkańcami.

 Anna Lewandowska

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, SO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.