Nowe przedszkole w Parku Achera

IMG_60501 lipca, w budynku przedszkola budowanego w Parku Achera odbyła się Komisja Oświaty. W budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wkrótce popłynie gaz. Wszystko wskazuje na to, że na przełomie września i października rozpoczną się zajęcia dla 150 dzieci (planowane 6 grup).
Budynek jest bardzo przestronny, otoczony zielenią. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw oraz parking na 15 miejsc. Wejście główne będzie znajdowało się od strony ul. Dzieci Warszawy (stawu). Hol powita przedszkolaków oryginalnym pniem drzewa. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wydział Oświaty Dzielnicy Ursus do 1 lipca złożono 60 podań.

W naborze mogą brać udział tylko i wyłącznie dzieci, które na dzień dzisiejszy nie są przyjęte do żadnego przedszkola publicznego prowadzonego przez m.st. Warszawa. Rekrutacja skierowana jest do rodziców dzieci mieszkających na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z Wydziałem Oświaty Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, Plac Czerwca 1976 r. 1, tel. (22) 443-61-49, (22) 443-61-48.

Anna Lewandowska

 

[fot. Anna Lewandowska]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.