Okręg 1

Kandydaci na radnych – OKRĘG 1

okręg 1

1. Wanda Kopcińska
Wieloletni nauczyciel.  Dwoje dzieci. Kandyduję, aby nadal służyć mieszkańcom Ursusa, rozwiązywać problemy dzielnicy. Do Państwa dyspozycji oddaję swoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie.
„Czyń ludziom to, co sam byś chciał od nich otrzymać”.

 

2. Anna Kałużnaak
Mieszkanka Ursusa od urodzenia. Nauczyciel dyplomowany w SP11 zaangażowana w pracę wychowawczą i rozwijanie uzdolnień dzieci i młodzieży, poparte wieloma sukcesami. Współpracuje z domami kultury i parafiami w Ursusie.
„Wychowanie i edukacja przez kulturę”.

 

jwd

3. Jerzy Wojciech Domżalski
Historyk-varsavianista i dziennikarz, autor kilku książek o Ursusie (m.in. najnowszej wydanej w 2014 r. pracy „W Ursusie i jego okolicy”). W latach 1994-2003 rzecznik prasowy w gminie Warszawa Ursus. Od 2003 r. członek Zespołu Nazewnictwa Miejskiego przy prezydencie m.st. Warszawy. Uhonorowany odznaką „Zasłużony dla Warszawy” w 2009 r. i  Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2011 r. Żonaty, syn. „Rzetelność i uczciwość”.

gb

4. Grażyna Barbara Bociańska-Zajączkowska
Mężatka, dwie córki, zarządca wspólnot w Ursusie. Kandyduję, ponieważ chcę swoje umiejętności i doświadczenie w całości poświęcić ludziom. Decyzję tę podjęłam po wielu sugestiach mieszkańców Ursusa.
„Moim celem jest zauważyć potrzeby mieszkańców i dążyć do ich realizacji”.

glb

5. Grzegorz Leszek Bartosiński
Nauczyciel dyplomowany w Szkole Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Opiekun wolontariatu. Żonaty, dwoje dzieci, jedno niepełnosprawne. Absolwent KUL. Zaangażowany w pomoc liturgiczną w parafii Bożego Ciała w Ursusie.
Moim powołaniem jest pomagać potrzebującym

 

as

6. Anna Maria Stańczyk

Nauczyciel, wicedyrektor w SP nr 14. Mężatka, jedno dziecko. „Dla mieszkańców Ursusa kluczowe są: bezpieczeństwo, dogodne połączenia komunikacyjne i życzliwi urzędnicy, dla dzieci – nowoczesna, przyjazna szkoła”. 

 

gs

7. Grażyna Elżbieta SOKÓŁ
Mężatka, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe pedagogiczne. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2. Od dwudziestu lat mieszkająca na osiedlu Gołąbki. Pełniąc funkcję radnej będę niezależna, uczciwa i konsekwentna. Chciałabym zająć się tematyką oświatową i sprawami społecznymi.

 

af

8. Artur Marek Fiks
Żonaty, jedno dziecko. Doktor nauk ekonomicznych – wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny warszawskich uczelni wyższych. W Radzie Dzielnicy chciałbym zająć się problemami i potrzebami młodych małżeństw z dziećmi. „Zawsze jest dobry czas, żeby zmieniać świat na lepszy”

 

dk

9. Dariusz Jan Kraśniewicz
Nauczyciel, wychowawca SP 11, trener piłki nożnej. Żonaty, córka Alicja. Będę zabiegał by Dzielnica Ursus była wyjątkowym miejscem do życia dla ludzi lubiących czynny wypoczynek i sport. Będę propagował aktywne formy spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzież, jej edukację i dbanie o prawidłowy rozwój fizyczny. 

ai10. Agata Istygniejew
Nauczycielka języka angielskiego. Wychowawca i opiekunka Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum 133. Zaangażowana w pracę na rzecz szkoły i młodzieży.
„Moja dewiza: kreatywność, współpraca i odpowiedzialność”.

Dodaj komentarz