Okręg 2

Kandydaci na radnych – OKRĘG 2

hl

1. Henryk Linowski
Dr geofizyki, cztery córki, burmistrz Ursusa w 3 kadencjach, przewodniczący Rady Dzielnicy, współtwórca rozwoju Ursusa, otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Ursusa oraz Krzyż Niepodległości. Kandyduję, bo są nowe potrzeby, które należy zaspokoić, aby warunki życia w Ursusie były coraz lepsze”. 

 

ach

2. Adam Chmielewski
nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 131 w Ursusie. Trener I klasy piłki nożnej. Żonaty, dwóch synów. Mieszkaniec Ursusa od urodzenia. Zadbam, aby nasze dzieci mogły spędzać czas wolny w sposób zdrowy i bezpieczny”. 

 

lmk

3. Leszek Marek Krześniak
Doktor nauk medycznych, popularyzator wiedzy medycznej w mediach. Propagator zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej i intelektualnej. Preferuje naturalne metody leczenia i profilaktyki. Społecznik, organizator obchodów i m. in. budowniczy pomnika T. Kościuszki w Warszawie. Fotografik. Autor wielu poradników. Bądź zdrów. Aktywnie dbaj o zdrowie, twórz i uczestnicz w życiu kulturalnym. 

muf

4. Małgorzata Urszula Figura – Burak

Pielęgniarka, mężatka, czterech synów. Od 20 lat pracownik Przychodni: Gołąbki i Niedźwiadek.
„Pragnę otoczyć opieka mieszkańców Ursusa, bo tyle jest człowiek wart, ile może pomoc drugiemu…”

 

iaj

 5. Irena Anna Jarzębak
Nauczyciel dyplomowany, menager, od 1990 pracuje w szkole w Gołąbkach, mężatka, córka. Zajmuje się harcerstwem, ekologią i wolontariatem, ma laureatów w Konkursie „Ośmiu Wspaniałych”. Jest przewodnikiem miejskim. Moim zdaniem: Wartością człowieka jest to, co może zrobić dla innych”.

 

pkk

 6. Paweł Konrad Kocięcki
Jestem młodym inżynierem, kontynuuję studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej.  Od dzieciństwa mieszkam w Ursusie, to jest moje miejsce na ziemi. Swoją energię, wiedzę i kreatywność chcę poświęcić dla dobra naszej dzielnicy, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań młodych ludzi. Moją pasją jest architektura i rozwiązania oświetlenia miejskiego. Jestem zwolennikiem wspierania przez organy samorządowe inicjatyw obywatelskich i konsultacji gminnych inwestycji z mieszkańcami. Będę pracował, aby Ursus stał się bardziej nowoczesny i przyjazny dla swoich mieszkańców. Nie można żyć tylko dla siebie  – móc pracować dla innych jest przywilejem. 

jcz7. Jan Czarnecki

Technik mechanik, żonaty, dwie córki, absolwent studium prawno-samorządowego. W latach 1998-2002 Wiceprzewodniczący Rady Gminy Warszawa-Ursus. Pracuje w MPWiK w m. st. Warszawie S.A. Najważniejszym celem dobro wyborców”.

 

bn8. Beata Maria Nowakowska
Szczęśliwa matka 2 dzieci, mężatka, ukończone studia wyższe i podyplomowe. Od 27 lat pracując w służbie zdrowia, zajmuje się profilaktyka i promocją zdrowia, dbam o wspólne dobro społeczności lokalnej. W życiu cenię sobie prawdę, sprawiedliwość i szczęście. Zadbam o poprawę stanu zdrowia mieszkańców naszej Dzielnicy.
„Masz prawo mądrze wybierać – postaw na zdrowie”.

amk9. Anna Maria Klepacka
Rodowita mieszkanka Ursusa. Troje dzieci. Nauczyciel dyplomowany edukacji wczesnoszkolnej w SP 2. W Radzie Dzielnicy chciałabym się zająć oświatą oraz bezpieczeństwem mieszkańców. „Dobro dzieci i ich rodzin to najważniejsze zadanie”. 

 

ap10. Adriana Magdalena Porowska
Pracownik socjalny z wykształcenia i powołania. Matka ośmioletniego piłkarza. Dyrektor Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, członek rady społecznej Rzecznika Praw Obywatelskich.  Zawsze reaguję na niesprawiedliwość. Sprzeciwiam się bezduszności przepisów. Zajmę się polityką mieszkaniową oraz przystosowaniem dzielnicy do potrzeb młodych osób.

Dodaj komentarz